5 основних правил як носити біжутерію
5 основних правил як носити біжутерію

5 основних правил як носити біжутерію

Вишукана біжутерія допоможе вам виглядати привабливо, звабливо, вона доповнить ваш щоденний образ і підкреслюють вечірній. Не обов'язково шукати причини, щоб одягнути красиву біжутерію, купити яку ви можете в інтернет-магазині біжуетерії swarovski-crystals.com.ua . Експерементуйте і підкреслюйте свій образ і стиль!

Ось, 5 основних правил як виглядати вишукано і правильно поєднувати біжутерію.

1. Підбирайте біжутерію у відповідності до місця. Ваші ювелірні прикраси повинні відповідати місцю, куди ви йдете. Вам потрібно підібрати прикраси на роботу? В такому випадку вони мають бути стриманими, дещо консервативними. Вас запросили на презентацію, офіційну зустріч? В такому випадку, краще підібрати більш вишукані прикраси з дорогоцінним камінням. Ви йдете на зустріч з друзями або збираєтесь на вечірку? Можете дозволити собі яскраві аксесуари, з кольоровим камінням та візерунками. Будьте сміливими=)

Важливо! Маленькі, вишукані ювелірні вироби найкраще підходять для роботи. Ваші прикраси не повинні привертати зайву увагу, заважати працювати. Якщо ви не впевнені в тому, чи підходять дані прикраси для вашої роботи, подивіться, що носять інші жінки в офісі і наслідуйте їх приклад.


2. Використовуйте різну біжутерію: від колечок і кульчиків, до браслетів і намиста. Коли справа доходить до біжутерію, у вас є безліч варіантів. Браслети, намиста, сережки, годинники та колечка різноманітної форми, довжини та стилю. Щоб ви не обрали, все це повинно доповнювати та прикрашати ваш образ та стиль. Якщо ви новачок в цій справі, ідеальними для початку буде пара сережок-гвіздочків. Вони підходять для будь-яких випадків, а також їх можна носити з будь-якими іншими прикрасам.

как носить бижутерию

3. Підбирайте прикраси у відповідності до одягу, який носите. Якщо ви любите яскравий одяг, насичених кольорів, з різноманітними візерунками та нашивками, - в такому випадку слід підібрати дещо стриману біжутерію, яка не привертає зайвої уваги. Якщо ж ви любитель класики, носите зручний та простий одяг, тоді варто доповнити його дизайнерськими прикрасами, які будуть виділятись і прикрашати Ваш образ. Проте пам’ятайте, що біжутерія, чи ювелірні прикраси - це лише доповнення до вашого одягу, їх не повинно бути занадто багато:

Якщо ваш одяг вже прикрашений дорогоцінним камінням, тоді від намиста потрібно відмовитись. Краще одягніть пару простих сережок.

Ваша біжутерію, також, може допомогти об’єднати весь ваш образ, зібрати його в єдине ціле. Наприклад, якщо ви носите чорне плаття з червоними шпильками, червоні прикраси допоможуть доповнити образ.

Всього повинно бути в міру. Наприклад, краще не одягати до леопардового топу масивне намисто з металу. Проте, одягнувши дизайнерську біжутерію до звичайної білої блузки - це саме те, що приверне до вас захоплені погляди чоловіків.

4. Поєднуйте різноманітні фактури, метали. Раніше, абсолютним табу вважалось носити одразу золото, срібло, мідь, рожеве золото тощо. Однак сьогодні тенденції змінились. Ви можете не соромитись поєднувати різноманітні метали, носити їх одночасно. Крім того, ви можете одягати прикраси різних розмірів, форм та текстур. Наприклад, одягнувши намисто різної довжини або браслети різної ширини. Ви також можете носити декілька колечок на одному пальці та міні-кільця для мізинчика. Доволі оригінально виглядають браслети,одягнути поверх рукавів блузи чи светру.


5. Розставляйте акценти правильно. Одним з найкращих і найпростіших способів створити ідеальний образ - вибрати центральний елемент, довкола якого буде створюватись загальна картина. Наприклад, якщо основним елементом вашого образу є сережки, тоді краще одягнути просте кільце та невеличке намисто. Якщо ж центральний елемент намисто - доповніть його сережками гвіздочками, або мініатюрними колечками чи браслетами. Якщо ж основа вашого образу масивні браслети, в такому випадку краще не одягати сережки кісточки чи масивне намисто, які конкуруватимуть з прикрасами на вашому зап’ясті.

Використання цих простих правил допоможе Вам завжди залишатись стильним та вишуканим, а ваш образ привертати увагу та бути прикладом для наслідування.