Кілька цікавих фактів про біжутерію Swarovski
Кілька цікавих фактів про біжутерію Swarovski

Кілька цікавих фактів про біжутерію Swarovski:

    1) Бренд Swarovski з'явився більше, ніж сто років тому. Ще 1891 року Даніель Сваровски, що жив у Богемії, винайшов машину, яка могла з великою точністю гравірувати кришталь. Власне назва бренду походить від прізвища засновника бренду.

   2) Кристали Сваровські в різні часи служили прикрасами костюмів у різних зірок. Найбільш відомими серед них є: Барбара Страйзанд, Тіна Тернер, Марлен Дітріх, Майкл Джексон і інші артисти.

У своїх колекціях каміння Сваровські використовують найвідоміші модельєри, такі як Ів Сен-Лоран, Крістіан Лакруа та Крістіан Діор. А одними з перших, хто показав їх широкій публіці були Ельза Скьяпарелли і Коко Шанель.

     факти про swarovski 3) Технологія виготовлення кристалів - це сімейний секрет, який століттями зберігається всіма поколіннями Сваровських. Все, що відомо, так це те, що процес огранок надзвичайно складний, а кількість граней залежить від призначення конкретного виробу і досягає від 16 до 56. Проте відомо, що існують криштали з 266 гранями.

   4) Коллекція бренду нараховує понад 100 тисяч каменів різних форм, що застосовуються як в біжутерії, так і в інших сферах. Кристали Swarovski в даний час є лідером ринку та забезпечують своєю продукцію близько 80% всіх ювелірних компаній.

   5) Кристалічні композиції. Справжній кристал Сваровські відрізняється від будь-якого іншого дорогоцінного каменю в світі. Причина, по якій ці кристали настільки унікальні, в тому, що вони зроблені не виключно з чистого кристала. Рецепт для цих коштовностей включає чистий кришталь, мінерали, метали і трішки кварцу.

   6) Кришталевий палац. Крім створення прекрасних ювелірних виробів, компанія Swarovski також наважилася на проект під назвою The Crystal Palace. У цій лінійці продуктів - унікальні кристали використовуються для створення приголомшливих світильників з технологією, підходящою для палаців. Вони створили люстри з високотехнологічними прикрасами - цифровим кристалом, який можна побачити в Музеї дизайну.

  7) Зірка Сваровські. У 2015 році компанія прикрасила вершину знаменитої Різдвяної ялинки Рокфеллер-центру (офісний центр в Нью-Йорку), зберігши свою традицію 12 років. Зірка 2015 року була приголомшливою - вагою 250 кілограм. Панель для створення променів зірки складалася з 25 000 сліпучих кристалів.

Кристали Swarovski є унікальними, неповторимими і дуже елегантними прикрасами. Кристали цього бренду завжди створить атмосферу свята і хорошого настрою, вони ніби створені для демонстрації людям найяскравіших і найпрекрасніших моментів життя.

Придбати вишукані прикраси з кристалами Сваровськи ви можете в інтернет магазині біжутерії. У нас кожен зможе знайти прикраси собі до душі і настрою!